Rrezikut të përgjithshëm KUJDES: Produktet e financiare të ofruara nga kompania mbajnë një nivel të lartë të rrezikut dhe mund të rezultojë në humbjen e të gjitha fondeve tuaja. Ju kurrë nuk duhet të investojnë paratë që ju nuk mund të përballojë për të humbur.

TRY DEMO falas tani

 

DISCOVER IQOPTION

Premium tregtare dhe edukimi me gjendjen e artit binar options & klasike platformë.

  • Treguesit analizë teknike
  • tërheqje të shpejtë
  • 24/7 përkrahje në të gjithë botën
  • tutorials video dhe edukimi
TRY demo të lirë

IQOPTION TRADING

Digital Options rediscovered

përvojë e mrekullueshme me tregtare Binary Options

 

Mësoni Më Tepër

Modern investor trading tools & instruments:

Start trading modern investor instruments like Digital Options, Bitcoin, Litecoin, Forex, CFD, Shares on IQ Option platform. Highly recommended, spohistiacted and low cost platform.

 

Check out more

Rrezikut të përgjithshëm KUJDES: Produktet e financiare të ofruara nga kompania mbajnë një nivel të lartë të rrezikut dhe mund të rezultojë në humbjen e të gjitha fondeve tuaja. Ju kurrë nuk duhet të investojnë paratë që ju nuk mund të përballojë për të humbur.

IQOPTION TRADING

EKSPERIENCA AMAZING TRADING TRY demo të lirëMËSO MË SHUMË

Rrezikut të përgjithshëm KUJDES: Produktet e financiare të ofruara nga kompania mbajnë një nivel të lartë të rrezikut dhe mund të rezultojë në humbjen e të gjitha fondeve tuaja. Ju kurrë nuk duhet të investojnë paratë që ju nuk mund të përballojë për të humbur.

LEARNING

Shikojnë udhëzon Video mbi bazat e opsioneve Binary Options dhe Classic Trading.

Cross-Platform App

Trade kudo me app opsionet IQ shumë popullor celular, app desktop ose web version

TRADING

Options Binary Classic nga 15 minuta dhe opsione Turbo nga 60 sekonda deri në 5 minuta

turne

Konkurrojnë në opsione binare tregtare me tregtarët e tjerë në platformë.
Subjekt i Termat & Kushtet 9.14

Vajza me kartëvizitë iqoption

Depozitat dhe tërheqjet në opsionin IQ

Ju mund të tregtisë në opsionin IQ me aq pak sa £ 1 ose $ 1. Kështu tregtare opsion nuk është për fillestar tregtarët mjaft profesional dhe me përvojë, por £ 1 është një mënyrë e thjeshtë për të përjetuar tregtare në opsionin IQ. Opsioni IQ pranon një shumë të pagesave të ndryshme opsionit. Ju do të jetë i kënaqur që të dini se mundësitë e mëposhtme janë të disponueshme:

METODAT tërheqja

->Kartat bankare Visa dhe Mastercard -> PayPal -> Liqpay -> Neteller
-> UnionPay -> Skrill -> WebMoney -> Wire Transfer

Opsioni IQ themeluar: 2013
Rregullimi i Option IQ: CySEC
IQ Option tregtisë minimum: $ 1, £ 1, ose 1 Euro
IQ Option Depozita minimale: $ 10, £ 10, ose 10 Euro
çmimi maksimal opsion në opsionin IQ: $5000
Kthimi në rastin e parashikimit të saktë (tregtar i suksesshëm): 91%
IQ Mbështetje Option: 24/7 email: support@iqoption.com
Tërheqja Option IQ: Zakonisht 1 ditë pune (KYC reqired në kohën e parë)
Gjuhë të mbështetur nga Option IQ: Anglisht, Arabisht, Indonesian, Italian, Gjermanisht, Spanjisht, Portugalisht, kineze, suedisht, Korean, Frëngjisht, Rusisht, Turqisht
Platforma Trading: web-browser (desktop), app standalone (desktop), Android (celular), iOS (celular)
Opsioni IQ ofron kërkesë funksionale demo: Po, plotësisht të lirë, mundësia për të kthyer në llogari të vërtetë më vonë
vendet: Opsioni IQ pranon të gjitha countiers përveç:Kanada, Australi, SHBA, Japonia, Izraeli, Siria, Sudani,Rusia, Turqia, dhe Iran. Përdoruesit nga vendet e mëposhtme nuk mund të tregtisë nga aplikimi celular iOS: Maltë; Aplikimi Android padisponueshëm për: Malta, Kuba, Myanmar, Liechtenstein.

 

 asetet në dispozicion: Aksione, indekset, mallrave, palë të monedhës. Numri i aseteve në dispozicion të tregtisë> 500 +
Depozitimin dhe tërheqjen metoda: Skrill, Credit Card, Neteller, Boleto, Qiwi, CashU, ideale, Fasapay, Wire Transfer, WebMoney.
Opsioni IQ të përpiqet të jetë të jetë një udhëheqës botëror në Options dhe Options Binary tregtare. Platforma është në dispozicion në 14 gjuhë të jetë një ndërmjetësi të vërtetë globale. Gjuha e tanishëm përfshin: Anglisht, Spanjisht, Italisht, Gjermanisht, kineze, ruse, Portugalisht, Suedisht, Norvegjisht, Frëngjisht, Indonesian, turke, koreane dhe së shpejti do të Arabic.

IQ OPTION ka një llogari plotësisht funksional DEMO

Provoni demo lirë

$ 1 minimale Deal

$ 10 depozitë minimale

Mbi 500 asetet

24/7 SUPPORT

OPTIONS KLASIKE

Watch video në lidhje me opsionet klasike ju mund të tregtisë në opsionin IQ.

 

TRY PLATFORMË MODERN TRADING

STRATEGJIA PËR tregtimit të IQOPTION

Watch the video to see wath is a Strangle strategy for trading Classic Options.

 

MËSO MË SHUMË

iPhone 8 Will Move Apple Shares — but Not in the Way You Think

iPhone 8 Will Move Apple Shares — but Not in the Way You ThinkWhile AAPL shares keep hitting one high after another, the company prepares for another annual event. iPhone 8 is expected to be announced during the presentation on September 12th. Apple... This is...
Lexo më shumë

Top 6 events to watch this week: September 12: – CPI (YoY) (Aug): The central ba…

Top 6 events to watch this week: September 12: - CPI (YoY) (Aug): The central bank has set a target of 2%, this value has been surpassed due to oil prices having climbed and as the GBP devalued due to Brexit. Now the BoE needs to start worrying about super-inflation...
Lexo më shumë

CRYPTO NEWS: The Bitcoin price saw a 3% increase on Monday raising to $4,262, wh…

CRYPTO NEWS: The Bitcoin price saw a 3% increase on Monday raising to $4,262, while the Ethereum price experienced a 5% bump reaching as high as $300 during the morning hours. At present, the Bitcoin price is $4198 and the Ethereum price is $294, both prices translate...
Lexo më shumë